Nuorodos

2010 m. balandžio mėn.
P A T K P Š S
« Lap   Geg »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Kategorijos

Valančiaus legionas – mintys

Krislas akyje man neleidžia nešioti rožinių akinių. Jis vis braižo ir braižo, akis nuo jo degte dega, ir kartais norisi geriau visai nematyti, kad tik nejaustum to skausmo kurį jis sukelia. Nors, tai nėra skausmas. Tai – labiau tuštumo jausmas, lyg tas, kurį jaučiame iš maksimos kasininkės, pro dantis švokščiančios „Linksmųšvenčiųlabadiena“. Esate tai pastebėję ? Nesijaučiate keistai kai jums taip sako ? Aš jaučiuosi.

Panašiai ir su visais tais šūkiais. O Dieve šventas, kokie jie skambūs ir galingi. Tautos žiedas, viltis ir elitas. O kaip man patinka juos šaukti, keletą kartų metuose aš tai darau. Ir šaukčiau dar garsiau, jei į akis nebūtų įsimetęs tas skaudulys. Aš jam net pavadinimą sugalvojau – tai sąžinė. Ji man trukdo gyventi. Gyventi iliuzijoje. Pasiilgstu tų dienų, kai ir aš nebuvau svetimas joje esantiems. O kas dabar ? O dabar ji viską gadina.  Iliuzijoje, kuri nuramintų akių skausmą, aš galbūt gyvenčiau lengviau. Bet ar aš būčiau sąžiningas žmogus ? Ar būčiau tikras tautininkas, jei nebūčiau sąžiningas ? O sąžinė mane pabudino, patalžė ir griebusi už plaukų pakėlė galvą ir ėmė rėkti – tai jie ? Tu tiki tuo ką jie sako ? Tu tiki tuo ? Ar jie patys tuo tiki ? Po poros savaičių skaudulys įsivešėjo ir ėmiau daugiau laiko praleisti užrištomis akimis – taip mažiau skauda. Aplankydavo įvairios mintys – jie skelbiasi, kad yra tautos žiedas, bet kodėl jie vergauja tautos naikintojams ? Tie tautos naikintojai padarė patį didžiausią nusikaltimą mūsų tautai – jie ją sunaikino. (pasigirsta šūksniai: ne, mūsų tautą naikina tolerastai ir _____! Jie dėl visko kalti!) O skaudulys tavo akyje dega – būk sąžiningas, būk sąžiningas būk sąžiningas !!! Ir tu, neištvėręs skausmo, surinki – melas! Ne, tai ne melas, tai saviapgaulė – pasitaisai. Mūsų priešai – menki žmonės, pinigais apsikrovę bailiai, valdantys įstatymus ir valdžią. Jie galingi, bet nuverčiami akimirksniu. Deja, ne iliuzijų pasaulyje gyvenantiems tautininkams, kurie burnoja ant vienų priešų, o laimingi išlaiko, remia ir augina daug galingesnį ir piktesnį, amžiais gyvuojantį monstrą, klupdantį mūsų tautą, mūsų jaunimą, mūsų kaimą ir miestą, mūsų kūną ir dvasią, moralę ir visą kitą… Visas jėgas, naikinusias mūsų tautą tu gali sutalpinti į datą, kuriuo istoriniu laikotarpiu jos tai darė. Tikrasis priešas tai daro nuolat. Jis naikina tavo tautą, o tu jam padedi. Tu jam padedi, tu jį remi, išmaitini ir augini. Tą monstrą, tą ginklą, kurį naudojo visi tautos naikintojai. TU ESI UŽ JĮ. Ir vėl skausmas – būk sąžiningas, būk sąžiningas, būk sąžiningas… Būk sąžiningas – tas kuris savaitgalį šoka klumpakojį su tautos budeliu, negali laikyti savęs tautos žiedu, gelbėtoju ir viltim. Tai nėra sąžininga. Ir tas krislas akyje man nebeleidžia džiaugtis matant didžiules spalvingas trispalves, žygiuojančias per miestą, nes didelė dalis šių trispalvių žmonių yra nesąžiningi. Jie deklaruoja esą už tautos klestėjimą, bet ką jie daro ? Kodėl jie vergauja tiems, kurie padarė didelę, milžinišką žalą mūsų šaliai ?

O tu nebūk toks. Te krislas tavo akyje visada tau primins – tai iliuzija ir saviapgaulė. Jie nėra tikri. Tikras tu būsi tik tada, kai velniop pasiųsi visus, kurie naikina tavo šalį. Visus – nuo mažiausia, iki didžiojo. Lauk iš mano šalies!!! Visi iki paskutinio!!! Tik tada tu atsilaikysi iki galo, iki paskutinės kulkos, kam ji bebūtų skirta – tau ar tavo demonams, jei būsų tikras. O būdamas „daliniu“ tu nieko neįtikinsi.

Sunku žiūrėti į draugus kai jie linksmi, o tau akis raižo tas nelemtas aštriabriaunis. Bet sąžinė yra svarbiau. Būk sąžiningas. Būk tikras.

Kas parašė – ne taip ir svarbu.
Svarbu kur tu eini…

Komentarai

fsfas
kovo 10, 2012 6:59 pm

žodžiai teikiantys stiprybės

Rašyk komentarą