Nuorodos

2010 m. balandžio mėn.
P A T K P Š S
« Lap   Geg »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Kategorijos

Dviejų mėnesių filialo sukakčiai – du inkilai

1Panevėžio filialas, sužinojęs, kad inkilus dar galima daryti visą balandį, nusprendė pasekti kitų filialų (Kauno ir Marijampolės) pavyzdžiais ir taip pat padaryti nors keletą inkilų. Taigi, balandžio 10-ąją susirinkome trise į garažą ir pamažu kibome į darbą. Tiesa, mums tai buvo pirmas kartas, kai turėjome gaminti inkilus, tad tiksliai nežinojome, nuo ko pradėti ir kaip juos daryti, tačiau gana greitai viską perpratome ir smagiai darbavomės.

Neilgai trukus dienos šviesą išvydo ir pirmasis inkilas, kuris mūsų nenuvylė. Žinoma, pirmas blynas šiek tiek prisvilęs, bet ne sudegęs! Savo „šedevru“ buvome patenkinti ir su dar didesniu entuziazmu ėmėme daryti antrąjį inkilą. Jau turėjome šiokios tokios patirties, tad antrasis inkilas buvo sukaltas dar greičiau ir pralenkė savo pirmtaką tiek grožiu, tiek kokybe ir tvirtumu.

2

Deja, mūsų gerą darbinę nuotaiką staiga aptemdė vienas dalykas: pritrūkome medienos trečiajam inkilui. Regis, šiek tiek apsiskaičiavome. Darbus teko nutraukti, tačiau bent jau du inkilai buvo pagaminti. Skaičius, žinoma, nėra įspūdingas, nes nei darbo rankų, nei išteklių nepavyko surinkti pakankamai. Laiko taip pat neurėjome daug, tačiau juokavome, kad viskas simboliška: filialo dviejų mėnesių sukakčiai – du inkilai. Sau pasižadėjome, kad ateityje inkilų tikrai padarysime daugiau ir patenkinti išsiskirstėme į namus.

3

Vėliau ilgai mąstėme, kur galėtų trūkti inkilų ir kur jie būtų reikalingiausi. Staiga Rolandui kilo puiki idėja – padovanoti inkilus Panevėžio gamtos mokyklai, kuri tikrai žinos, kur jų labiausiai reikia. Taigi, praėjusį trečiadienį nuvykome į Gamtos mokyklą. Mus priėmė labai maloniai, o ir mes neatvykome tuščiomis!

Padovanoję inkilus sulaukėme padėkų ir buvome pristatyti mokyklos direktorei, kuri irgi neslėpė džiaugsmo, kad 4Panevėžyje yra šaunaus jaunimo, besirūpinančio gamta. Pasinaudoję proga pristatėme savo organizaciją ir pasiūlėme bendradarbiauti. Direktorė sutiko ir iškart pasiūlė sudalyvauti akcijoje „Sodinkime Žemei“, kuri vyks balandžio 22 d. ir bus skirta pasaulinės Žemės dienos 40-mečiui. Mes neatsisakėme ir šia akcija tikimės atversti naują visuomeninio bendradarbiavimo puslapį bei palaikyti filialo aktyvumą.

Modestas

Komentarai

Rasa
balandžio 18, 2010 8:08 pm

Šaunuoliai, o aš jaučiuos prsikaltus, kad netiksliai nurodžiau lentų matmenis o.O

Aušra
balandžio 18, 2010 9:26 pm

Ot šaunūs vyrai mūs tautos 😉

Gytis D.
balandžio 18, 2010 9:42 pm

Patys mes kalti, iš pradžių per daug pripjaustėm, o ir medžio per mažai nupirkom… 😀

Rolandas
balandžio 19, 2010 6:16 am

Nykštys į viršų!

Rašyk komentarą