Nuorodos

2010 m. gegužės mėn.
P A T K P Š S
« Bal   Bir »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kategorijos

Tegu skamba mūsų dainos mylimoj gimtinėj

Jau beveik pusė metų, kai Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos Klaipėdos filialo nariai šeštadienius praleidžia restorane „Memelis“. Nepagalvokit nieko blogo, tiesiog labai pamėgome karaoke vakarus. Jei kurio filialo nario paklaustumėt, kaip ir kada tiksliai gimė ši tradicija, kažin ar dažnas atsakytų. Tiesiog kartas nuo karto sąjungiečiai ten lankydavosi su kitomis kompanijomis ir kažkurį gūdų žiemos vakarą sugalvojome – kodėl nenuvykus ten viso filialo mastu? Kaip tarėm, taip padarėm. Na ir prasidėjo – vieną šeštadienį susirenka daugiau, kitą mažiau, bet, kad tradicija būtų sulaužyta pasitaiko labai retai (ir priežastis būna pateisinama).

Karaoke vakarėlio vedėja Ugnė jau žino – dainų pasirinkimo sąrašą mums siūlo net neklausdama ar bus dainuojančiųjų – tokių yra nuolat. Atliekame ir tik savai širdžiai ir visiems filialo nariams mielas ir mylimas dainas. Pavyzdžiui, Elenos dainuojamas Cranberries kūrinys „Zombie“ abejingų nepalieka nė vieno. Nevengiame ir liaudiškųjų, kaip antai, „Šovė, šovė kareivėlis“. Vis dėlto daugiausiai susidomėjimo ir plojimų iš restorano lankytojų sulaukiame, kai Tomo balso vedami, keli sąjungiečiai užtraukia kurią „sunkesnio“ pobūdžio dainą, o tuo metu merginos „headbang‘ina“ (kas ir kaip tai atrodo – pažiūrėkite internete, nupasakoti sunku).

Sakoma, nuo seno lietuviai garsėjo savo dainingumu, o užsieniečiams mūsų kalba panaši į nuolatines dainas, tad ir stengiamės parodyti ką sugebame. Galų gale, net jei neturi balso nusiminti nereikia – juk tai KARAOKE (japoniškai: kara – „tuščias“, ōkesutora – „orkestras”).

Filmuotos medžiagos nepateikiame dėl pašalinio triukšmo įrašuose ir pan. Juk geriau dainas išgirsti realiai, o gal ir pačiam jas sudainuoti! Norit pasilinksminti su mumis? Kiekvieną šeštadienį, nuo 22 valandos, įėjus – pirmas stalas po kaire.*

* Aišku, geriau iš anksto susiskambinti, maža gi kas – Vitalijus 8 601 623 39

LTJS Klaipėdos filialo informacija

Kaip Saimonas ir Garfunkelis savo dainą atlieka Simonas ir Tomas. ("Memelio" archyvo nuotr.)

Vadinamais headbang'as. ("Memelio" archyvo nuotr.)

Rašyk komentarą