Nuorodos

2010 m. spalio mėn.
P A T K P Š S
« Rgs   Lap »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kategorijos

Tabako ir alkoholio kontrolės politikos nominacijos 2010

Jau ketvirtieji metai iš eilės Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos iniciatyva yra skelbiamos tabako ir alkoholio kontrolės politikos nominacijos. Jomis siekiama paviešinti politikus, visuomenės veikėjus, organizacijas bei institucijas, kurios pastaraisiais metais įtakojo alkoholio ir tabako kontrolės politiką. Šiemet, skirtingai nei ankstesniais metais, džiaugiamės galėdami pristatyti daugiau pozityvių nominacijų.
Šiais metais Lietuvos gyventojai turės galimybę išrinkti: Daugiausiai tabako ir alkoholio politiką žlugdžiusį politiką, geriausią asmeninį pavyzdį, skatinantį blaivią gyvenseną, stipriausiai tabako ir alkoholio kontrolę stabdžiusią instituciją, pažangiausią politiką ar instituciją tabako ir alkoholio kontrolės srityje, blogiausią politiko elgesio modelį, agresyviausią įmonę. Visų šešių nominacijų nugalėtojai bus skelbiami lapkričio 18-ąją, Tarptautinę nerūkymo dieną.
Nominacijų laimėtojus išrinks interneto dienraščio www.bernardinai.lt skaitytojai, apsilankę „Dienos klausimo“ skiltyje. Šią savaitę raginame atiduoti balsą už Daugiausiai tabako ir alkoholio politiką žlugdžiusį politiką, kuriuo pretenduoja tapti: 1) Žemės ūkio ministras K. Starkevičius- už pastangas legalizuoti naminės degtinės gamybą; 2) Susisiekimo ministras E. Masiulis- už siūlymus leisti prekiauti alkoholiu tolimojo susisiekimo traukiniuose; 3) Seimo nariai A. Endzinas ir E.Tamašauskas- už itin aktyvų siekį prailginti prekybos alkoholiu laiką nakties metu; 4) Seimo narys B.Pauža- už tai, kad jo iniciatyva buvo atidėtas draudimas prekiauti alkoholiu kioskuose ir dabar alkoholiu prekiauja ir spaudos kioskai. Skaitykite visą pranešimą…

Rašyk komentarą