Nuorodos

2011 m. gegužės mėn.
P A T K P Š S
« Kov   Bir »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kategorijos

LTJS narė Hanza 2011 dienose


2011 gegužės 20-22d. vykusiose Tarptautinėse Hanza dienose Kaune vyko daug ir visko, pradedant tradicinėmis kiaulių lenktynėmis, amatininkais, baigiant delegacijomis iš bemaž 100 Europos šalių ir įvairiais pasirodymais bei renginiais dar niekuomet nematytais Lietuvoje. Vienas iš jų – raitų riterių turnyras bei raitelių meistriškumo estafetė. Pastarojoje Lietuvai atstovavo vienintelė lietuvaitę mergina – tai mūsų sąjungos narė Ieva.
Ne vienas iš artimų draugų dar pusę metų, mėnesį, savaitę ir jau renginio dieną girdėjo iš Ievos lūpų, kaip ši bijanti tokios didžiulės publikos (vienu metu aplinkui areną būriavosi apie 1200 žiūrovų) ir kaip ši besijaudinanti, nes nepaisant ilgametės šiuolaikinio jojimo patirties,nei ji, nei žirgas to nėra darę niekuomet anksčiau. Neturėję sąlygų nei treniruotėms, nei moraliniam pasiruošimui, nes visas viduramžių sektorius buvo organizuojamas Viduramžių Pasiuntinių brolijos, kuriai taipogi priklauso mūsų Ieva. Galiausiai žinia, jog joti vienoje arenoje teks su Europos čempionais iš Švedijos bei stirpuoliais Lenkijos raiteliais, kurie kovomis ant žirgų užsiima jau 10-20m. situacijos nepalengvino. „Šiek tiek pasitikėjimo įpūtė vienas labai malonus lenkas, jojęs greta manęs į areną, itin gausus tautiečių palaikymas, žinojimas, kad už mane serga mano Mama ir draugai bei žinojimas, kad atstovauju savo mylimą Tėvynę“ – sakė Ieva jau nulipusi nuo žirgo.

Šis renginys tik dar vienas pavyzdys, ką gali vieninga tauta, vienas kito palaikymas. Jokios kliūtys tampa nebebaisios, jaudulys ir baimė kaip matant išgaruoja, belieka džiaugsmas ir garbė ir pasididžiavimas.

Mūsų Ieva, nors ir nelaimėjo rungties, tačiau taškais nenusileido Europos čempionams. Rungties nugalėtojas – Klas iš Švedijos.“Garbė buvo sudalyvauti, išmėginti save bei žirgą, pasirodyti. O kelinta vieta – smulkmė, užteks žinojimo, kad taškai lygiai lygūs su čempionais. O aš tai dariau pirmą kartą gyvenime“.

Rašyk komentarą