Nuorodos

2011 m. liepos mėn.
P A T K P Š S
« Bir   Rgp »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kategorijos

Įvyko LTJS vidinė stovykla Arlaviškėse

Vasara – stovyklų metas. Tai – puiki proga išlįsti iš sukaustančių miestų, mažų kambarėlių, kur žmogus susvetimėja ir atsidurti gamtoje, laisvėje, pasveikinti gyvą bendravimą ir gamtą. Šalia šių privalumų LTJS nariams tai – puiki proga pabendrauti ne tokioje įpareigojančioje erdvėje, nei susirinkimai ar organizacijos akcijos.

Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos Kauno skyriaus iniciatyva buvo surengta pirmoji skyriaus stovykla, su ne itin įpareigojančia programa, skirta būtent susibendrauti mūsų nariams. Į stovyklą susirinko žmonės iš Vilniaus, Kauno, Kybartų, Jurbarko ir net iš pačios Klaipėdos. Taip pat stovykloje dalyvavo draugiškų neformalių Kauno grupių nariai bei patriotinis Kauno jaunimas.

Tokiose stovyklose gimsta socialinė bendruomenė, kurioje nėra savo ir svetimo, kur nugali tarpusavio pagalba, gerumas ir vienybė. Iš to pačio dubenio su kolega valgai košę, vėliau prieš jį žaidi senovės lietuvių žaidimus: čižą, kiaulę, jam pargriuvus – ištiesi ranką ir sakai: kelkis, brolau. Viską vainikuoja naktis, pilna pasakojimų, pokštų, dainų ir saulės sutikimas. Kuo ilgesnė stovykla, tuo sunkiau yra išsiskirti, tuo labiau žmonės susibendrauja, prisiriša vienas prie kito. Dar ilgai stovyklos įspūdžiai nedingsta iš galvos, o bendrumo, gėrio jausmas neatslūgsta ir grįžus namo.

Taip buvo ir šioje stovykloje. Buvo itin gaila išvažiuoti namo, norėjosi pabūti dar bent dieną ar dvi. Na nieko tokio, artėja kita, dar didesnė stovykla – „Mūsų šaknys baltai“. Draugai, susitikime ten!

Rašyk komentarą