Nuorodos

2011 m. liepos mėn.
P A T K P Š S
« Bir   Rgp »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kategorijos

Oj tas Paulius…

Keistų žmonių būna pasaulyje. Štai yra toks Paulius (mat jau šunys, pavardės neatskleisime…) iš Kauno, kuris kažkada priklausė mūsų sąjungai, dalyvaudavo patriotinio jaunimo veikloje, eisenose ir t.t. Ir štai, praėjus porai metų, šis žmogus pakeičia pažiūras 180-čia laipsnių… Dabar jis „anarchokomunistas“ ar kaip ten jis save įsivardijo. Mes prie tokių išverstaskūrių pripratę.

Sklinda gandai, jog po šių metų eisena kritusi „nužudyk savyje valstybe“ panelė, pati kažkada dalyvaudavo patriotiniuose „andergraundo“ koncertuose, o greta Rudomanskio iš eisenos paskos ėjęs vaikinas, dar visai neseniai pats buvo skustagalvis, dalyvaudavęs mitinguose prieš homoseksualistus.

Na, šiame informacijos laikmetyje, toks pažiūrų keitimas jau nebestebina. Stebina tik minėtojo Pauliaus pradėta pamazgų pylimo ant organizacijos, kuriai pats kažkada priklausė, kampanija. Nuolat puola mūsų organizaciją, nutekina informaciją šizofreniškiems donkichotams iš antifa.lt svetainės, dabar viešai pradėjo mus lyginti su kažkokiais (vietnamo?) komjaunuoliais… Žolė…

Negražu Pauliau, joks paukštis nedergia savo lizdo… Nors, su išverstaskūriais, sakoma, taip jau būna. Pakeitę požiūrį į vienus ar kitus dalykus, norėdami kuo geriau pritapti prie naujos aplinkos, jie jaučia pareigą pulti tuos, su kuriais dar neseniai patys buvo. Lyg buvę komunistai, sėdintys pirmame bažnyčios suole. Linkėjimai tau, Pauliau. Laukiame tavęs sugrįžtant…

Komentarai

vytune
liepos 14, 2011 3:46 pm

kad ir kaip bebutu, taip negrazu elgtis, cia myzniaus ir subinlaizio bruozas. Kad ir jau neesi tas kas buvai anksciau bent srutu nepilstyk.

Paulius
liepos 29, 2011 9:14 pm

Visų pirma, ačiū visiems už dėmesį – šitiek jo nesitikėjau sulaukti. Dabar mane Lietuvos antifašistai ir visi kiti -istai beveik stabu gali laikyti, a? :)
Bet jei jau kalbėti apie šizofreniją, tai patriotų gretoms derėtų pirmoms tuo susirūpinti, nes, tamstos, tokią lakią fantaziją turit, kad pirmąkart paskalas išgirdęs suabejojau ar tai tikrai apie mane.
Na, bet malonu, kad štai ši tekstuką paviešinote tokioje vietoje, kur galiu bent jau komentaruose kontrargumentuoti, nelyg mūsų visų pažįstamas Tomas S., kuris ir pradėjo visą šį paskalų viesulą, paskalas visiems platinana savo Facebook profilyje, t.y. praktiškai man ,,už akių“, nes jo profilį man peržiūrėt draudžiama.
Tad prie faktų:
pasikeitusios pažiūros – taip, nors anarchokomunistu mane praminė patriotai, ne aš pats;
pamazgų pylimas bei LTJS puolimas – apart savo asmeninės nuomonės išsakymo privačiai, to nedarau;
kažkokios informacijos ,,nutekinimas“ antifa.lt redakcijai – visiška nesąmonė. Į tą tinklapį nebuvau užėjęs tol, kol Tomas S. su Salviu man asmeniškai nepareiškė įtarimų, kad aš juos informuoju;
lyginimas su komjaunuoliais – taip, įkėliau tokį pokštą į demotyvacija.lt . Juoktis juk visada sveika;
žolė – vėlgi lakios fantazijos vaisius, nes nors ir turiu visas galimybes rūkyti ją iki pažaliavimo, to nedarau, nes nemėgstu.
Tad gaila štai, kad, tamstos patriotai, neturite nė lašo savikritikos, nė humoro jausmo. Keista tik, kad dėl tokio nieknieko šitaip dergiat žmogų, kuris realiai jokios žalos jums nepadarė ir neketina. Nejau neturit prasmingesnės veiklos?
P.S.
Tiesą sakant nežinau kokių (ir iš kur) ten komjaunuolių ar pionierių nuotrauką su LTJS eisena sulyginau – padėjo Google paieška. Ne tame mintis buvo.

ltjs
rugpjūčio 2, 2011 9:59 am

Na dėl antifa.lt prasmukimo į mūsų forumą, tai nereikia apsimetinėti šlanga. Kompiuterastai atkapstė visą veiksmų seką – buvo prisijungta iš vienos panelės „akaunto“, su kuria kažkada palaikei artimus santykius. Kadangi jai šitie žaidimai neįdomūs, o ir interneto ji namie, kiek teko girdėti, neturi (buvo prisijungta vėlų vakarą), tai realiausias įtariamasis, kas galėjo turėti kokioje nors naršyklėje užsaugotą minėtos panelės „loginą“ – būtent tu. Džiaukis, jog nesikreipėm į teismą, būtum užtraukęs nemalonumų asmeniui, kuris, greičiausiai, apie šitą dalyką nieko nežino…

Rašyk komentarą