Nuorodos

2011 m. liepos mėn.
P A T K P Š S
« Bir   Rgp »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kategorijos

Liepos 6 dienos minėjimas – kitaip

Praėjusį trečiadienį šventėme Karaliaus Mindaugo karūnavimo, Valstybės, dieną. Kiekvienas iš mūsų galėjo pasijausti tikru patriotu, nes turėjome galimybę neiti į darbus ir bent tądien kalbėti kaip mylime savo Tėvynę. Kiekviename mieste vyko bent keletas renginių, kuriuose politikai išsakė kalbas, kurias kiekvienas jau spėjo išmokti mintinai, nes tas pats per tą patį sakoma kiekvienos valstybinės šventės metu ir pakeičiamos tik datos ir įvykiai, kurių pasekoje turime tas šventes. Žinoma, kai kurie iš mūsų mieliau liko namuose, kadangi tądien lijo, ir sėdėdami prieš televizorių stebėjo U19 krepšinio čempionato antrojo etapo varžybas.

Bet Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos Kauno filialas šią dieną minėjo kitaip! Bėga šimtmečiai, amžinosios tautinės vertybės nekinta, tačiau priemonės, skleisti tautines idėjas plečiasi. Ir šį kartą LTJS sumanė liepos 6-ąją paminėti jaunatviškai. Pastaruoju metu ypač populiarėjantis flashmob‘as (kalbininkai siūlo jį vadinti greitrinkiu) padėjo mums tai padaryti. Kartu su kauniečiais susirinkusiais netoli Kauno pilies sugiedoję Lietuvos Respublikos himną, Tautišką giesmę, pradėjome savo akciją. Iš gyvos žmonių grandinės sudėliojome Gediminaičių stulpus.

Dėkojame visiems, kurie atvyko nepabūgę lietaus ir apniukusio dangaus. Labai didelį ačiū tariame ir tiems, kurie prisijungė prie mūsų vietoje.

Rašyk komentarą