Nuorodos

2012 m. rugpjūčio mėn.
P A T K P Š S
« Geg   Rgs »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kategorijos

Teisingumą Asandžui!

Sveiki bendraminčiai tautininkai ir kiti LTJS blogo skaitytojai. Aš ketinu jus supažindinti  su vienu iš garsiausių ir reikšmingiausių šių laikų politiniu ir kiber aktyvistu Džulianu Asandžu.

Taigi, Džulianas Asandžas yra vienas iš organizacijos „WikiLeaks“ įkūrėjų, redaktorių, o taip pat ir šios organizacijos savininkas ir veidas visuomenei. 2010 metais „WikiLeaks“ paviešino daugybę slaptų dokumentų, tarp kurių ir slaptus Afganistano ir Irako karo dokumentus, kurie parodė niūrią tiesą apie šiuos karus.  Šie dokumentai yra tik lašas jūroje, ką „WikiLeaks“ paviešino ir gali paviešinti ateityje. Tačiau dabar ne apie tai.

Karo dokumentų paviešinimas privertė  JAV pulti į įniršį, viešai per televiziją kartoti, kad net jeigu įstatymas neleidžia, Džulianą Asandžą vis tiek reikia nužudyti, tai yra pasamdyti pasamdant ką nors, kas tai padarytų – Taip JAV valdžia galvoja apie žmogų, kuris pasauliui viešina dokumentus apie neteisybę ir korupciją globalinių lygiu. Asmeniškai manęs tai nestebina. Apie JAV galima būtų dar vieną atskirą straipsnį parašyti šia tema, tačiau šis straipsnis nėra apie tai.

O štai apie ką šis straipsnis:  Netrukus po dokumentų paviešinimo Džulianas Asandžas buvo apkaltintas dviejų moterų išprievartavimu. Jeigu paklaustumėte manęs ką aš manau apie tai – užduočiau klausimą kam jam to reikia? D.Asandžas yra teisingas, normaliai atrodantis, įtakingas, pasiturintis vyras. Mano ir daugumos, kas nors truputį kaip ir aš domisi šia istorija nuomone, čia savo darbą padarė CŽV. Amerikos žvalgyba turi ištisą padalinį skirtą kovai su „WikiLeaks“, kuriame dirba virš šimto žmonių. Apie bylos kontraversiškumus galima kalbėti ilgai, tačiau aš paminėsiu tik kelis faktus:
1. Būdamas Didžiojoje Britanijoje jis sutiko, kad pas jį atvažiuotų pareigūnai iš Švedijos ir jį apklaustų, arba padarytų tai telefonu, Švedija atmetė šį pasiūlymą.
2. Vėliau paaiškėjo, kad Džuliano byla ir ekstradicija į Švedija buvo suinteresuotos, ne tariamos nukentėjusios, o Švedijos vyriausybė.
3. Jau 619 dienų, kaip Džulianui Asandžui yra skirtas namų areštas, jis nebuvo apklaustas ir nėra jokių įrodymų apart to, ką tos moterys, o greičiau pati Švedijos vyriausybė teigia.

Rugpjūčio 16d.  Ekvadoras suteikė politinį prieglobstį Džulianui Asandžui. Šiuo metu jis yra saugomas Ekvadoro ambasadoje. Ekvadoro vyriausybė nustatė, kad pono Asandžo baimės yra pateisinamos, jeigu jis bus perkeltas į Švediją jį tiesiu taikymu gali išsiųsti į JAV kur jam gresia kankinimai ir mirties bausmė dėl jo veiklos su „WikiLeaks“ ir paviešintos teisingos, visuomenei svarbios informacijos, kurį yra itin neparanki JAV imperialistams.

Ir štai čia priartėjome prie pačios esmės. Nors Ekvadoras ir davė politinį prieglobstį, Didžioji Britanija negarantuoja Džulianui saugaus kelio iki Ekvadoro ir teigia, kad jie padarys viską, kad tik atliktų savo „teisinę pareigą“ ir perduotų Džulianą Švedijai. Jie yra pasiruošę panaudoti smurtinius veiksmus. Taip pat Didžioji Britanija nepripažįstą jam suteikto politinio prieglobsčio. Ekvadoras pasiūlė, kad Švedų pareigūnai atvyktų jį apklausti į Ekvadorą. Nesunku nuspėti, ką atsakė Švedija.

Kol viso pasaulio aktyvistai protestuoja dėl šios neteisybės, mūsų anarchistų klounada šiandien švelniai tariant š.. malė Lukiškių aikštėje reikalaudami laisvės kažkokioms invalidėms, kurios savo viešomis akcijomis gąsdina vaikus, nors būtent jie skelbiasi, jog yra tikrieji ir vieninteliai kovotojai prieš globalizmą . Todėl norėčiau paklausti tautininkų, ar mums ne laikas priimti poziciją kiber aktyvizmo, slaptų dokumentų išviešinimo, kuriuose parodomas tikrasis kai kurių valstybių ir stambių korporacijų veidas, klausimu? Kol mes čia diskutuojame žūsta ir skursta žmonės vien dėl „demokratijos“ eksporto per bombas ir tankus, o taip pat dėl to, jog korporacijos nori daugiau sau ir mažiau eiliniams piliečiams. Savų įsitikinimų eksportuotojai įsivaizduoja, kad sėdėdami Izraelyje, Vašingtone, Briuselyje ar Maskvoje geriau žino, ko reikia tautoms, ko reikia eiliniams piliečiams. Ar mes dar ilgai tylėsime šiais klausimais ir apsimetinėsime, kad mums nerūpi, kas vyksta už Lietuvos sienų. Juk tai bukas ir siauras mąstymas, tai kas vyksta globaliniu lygiu turės ir atgarsį Lietuvoje. Ar dar neatėjo laikas JAV imperializmui pasakyti stop, mums jūsų nereikia, mes norime teisingumo?

LTJS narys Mindaugas Sidaravičius – Ipdy

Daugiau informacijos: http://justice4assange.com/

 

Komentarai

Justice4Assange Lithuania
rugpjūčio 17, 2012 8:50 pm

Jeigu surinksime pakankamai aktyvių žmonių, kurie nori ir gali ką nors nuveikti. Galėsime pora protesto akcijų padaryti, kad ir per šią naktį ir rytoj prie UK Ambasados. Turiu porą įdėjų ir esu atviras kitoms.

Rašyk komentarą