Nuorodos

2013 m. sausio mėn.
P A T K P Š S
« Lap   Vas »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Kategorijos

Kaip keturi „naciai“ antifašistams siaubą kėlė

Ipdy

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, sausio 13-osios proga buvo organizuojamas sunkiojo patriotinio roko koncertas „Rokas prieš komunizmą“, kuriame grojo trys grupės: „Židinys“(mano mėgstamiausia ), Diktatūra ir „Die Lunikoff“ ( buvę Landseriai).„Die Lunikoff“ grupei priklauso 3-4 žmonės, vau, tikras nacizmo pavojus. Taigi šunys ir kalės pasivadinę save „antifa Lietuva“ apsidžiaugė, nes vėl gavo progą paloti, kadangi jų internetinis puslapis tylėjo nuo spalio 23 d.

 

Tokie dalykai man kelia ironišką šypseną

 

Kai aš jau sėdėjau Metro klube ir grojo pirmoji koncerto grupė „Židinys“, per man nepatinkančią dainą, su šypsena veide, per draugo Tomo telefoną skaičiau dar vieną straipsnį žiniasklaidoje, kuriame buvo vartojamas visų kairiųjų ir „homosovietikus“ labiausiai nemėgstamas ir labiausiai bijomas žodis – neonaciai. Šiame straipsnyje buvo bandoma užklijuoti organizacijai, kuriai aš priklausau, koncerto organizatorių etiketę.

Tam, kad būtų išsklaidyti visi neaiškumai, aš apžvelgsiu viską, ką aš apie tai skaičiau internete. Tarp jų bus ir „šunaujos“ administruojamas antifa.lt straipsnis. Taigi pradėkime.

1. Antifa straipsnis apie sausio 13-osios aukų pagerbimą

 

Visų pirma, LTJS niekada neslėpė savo veido. Ir toks jų pareiškimas atrodo juokingas, kadangi LTJS yra oficiali, pagal visus Lietuvos įstatymus veikianti organizacija, o antifa organizacija yra pogrindinė. Beje, paskutinėmis turimomis žiniomis, antifa.lt internetinis puslapis buvo, o gal ir iki šiol yra, išlaikomas ne lietuvio, dvigubą pilietybę(tarp jų ir Lietuvos) turinčio ir Briuselyje gyvenančio asmens. Taigi vien pirmas jų straipsnio sakinys yra juokingas. Čia tik tarp kitko, ne apie jų skaidrumą straipsnis. Bet pripažinsiu, man net rankos niežti, kaip norėtųsi prikišti jas prie kompromato apie juos :) O prie deglų eitynių organizavimo aš gan nemažai prisidėjau. Taigi įžeisdami eitynes, jie patys prašosi. Jei su jais negalima gražiai bendrauti, kaip su žmonėmis, tai bendrausime kaip su valkataujančia šunauja :) Ir ne Lietuvos, o Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga! Apie jų foto iš viso galima patylėti. Tegul pasižiūri internete, kaip iš tikrųjų atrodo mūsų deglų eisenos. O gal internetu naudotis jie gali tik savo šuniškiems straipsniams publikuoti?

 

Tęskime toliau, http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/sausio-13-aja-tautinis-jaunimas-mini-neonaciu-koncerte.d?id=60416987:

 

Ką reiškia toks straipsnio pavadinimas?Ar norima pasakyti, kad visi LTJS nariai taip susirinko paminėti Laisvės gynėjų dieną? Aš ir visi, kurie iš mūsų galėjo, tą dieną paminėjome Padleckio „piketo“ sugadinimu, filmo – „Nežinomi didvyriai“ peržiūra ir deglų eitynėmis. O kaip kas vertina tą koncertą, čia jau kiekvieno asmeniniais reikalas. Mes paminėjome savo renginiais, bet jeigu kai kuriems jau taip įdomu, daugumaių LTJS koncerte nedalyvavo. Savaime aišku, kokia proga buvo suorganizuotas koncertas, bet prie ko čia mes? O tarp kitko, koncerto pavadinimas nevertinant tos „PIKTOS“ grupės yra labai teisingas.

 

Teksto įžanga delfyje, vėl gi apie tą patį, ką aš parašiau viršuje…

 

Apie pono Povilaičio komentarą – Su visa jam derama pagarba, bet pasaulio pabaiga ateis ne LTJS padedant. Ir minėti pasaulio pabaigą tokiame kontekste yra labai jau ne į temą. Aš nekviečiau, o taip pat ir galiu garantuoti, kad nė vienas LTJS narys nekvietė Landserių (vadinkime daiktus tikrais vardais) į Lietuvą.

 

Toliau vėl apie antifa.lt straipsnio turinį: „Organizacija baiminasi, kad Sausio 13-osios aukų atminimas bus paminimas ir daina „Das Reich kommt wieder“ („Vėl ateis Reicho laikai“)”. Baiminasi, turbūt šiurpuliukai per odą buvo nuėję… Šitai organizacijai iš viso reikėtų apie aukų minėjimą patylėti. Organizacija yra nusistačiusi prieš bet kokį patriotizmą, nuosaikų ar radikalų, ir visus sulygina į neonacius. O antra priežastis, kodėl jiems geriau užsičiaupti yra ta, kad visi, kas domisi, puikiai žino iš kokios jie yra “šaikos”. Daug antifa „aktyvistų“ tai yra tie patys anarchistai, kurie buvo suorganizavę savo pilietybių pardavimo akciją – http://www.patriotai.lt/straipsnis/2011-03-20/kol-kas-jie-parduoda-lietuvos-pilietybe-nupirkim-kol-jie-nepardave-lietuvos https://www.facebook.com/events/168929323156589/ . Apskritai kalbant, tai visa neformali Lietuvos kairė: anarchija, antifa, feministinis frontas ir pan. yra vos ne viena ir ta pati „šaika“, kuri kartas nuo karto dar ir sugeba tarp savęs susipjauti, ką man labai patinka stebėti 😀 Nežinau ar buvo sugrota ta ar ne ta daina, nes vokiškai nemoku, o jeigu atvirai kalbant, tai dėjau, jeigu ir būtų sugrota. Reicho laikai neateis, nes Lietuva – Lietuvos vaikams, nesvarbu ar gryniems lietuviams ar iš tautinių mažumų, svarbu, kad būtų patriotiškai nusiteikę ir širdyje jaustųsi lietuviais.

 

Čekutis labai gerai pasisakė, kas yra tikrasis įžeidimas. Mes galime tik spėlioti, ką pasakytų tą dieną žuvusios aukos apie dabartinę situaciją ir dabartinę Lietuvos valdžią. Bet galiu pridurti tiems, kas skaitė kitus straipsnius apie minėjimus šiais metais. Minėjimuose pasisakę garbingi žmonės taip pat teisingai pareiškė savo pasipiktinimą dabartine situacija Lietuvoje ir jos valdžioje.

 

15min straipsnio neapžvelginėsiu, nes ten ta pati retorika ir tos pačios klaidos.

 

Kodėl visuomenėje ar žiniasklaidoje, o gal visur dvigubi standartai? Užduosiu tokį retorinį klausimą pamąstymui. Iš kur toks visų pasipiktinimas šiuo koncertu? Kodėl visuomenė taip nereaguoja, o noriai perka bilietus į visokius Gergijevus ir tokią dieną eina į „Carskoe selo“ švęsti? Gal Girgijevas tikrai gerai groja, nes aš nekritikuoju kūrybos. Bet tai… Sausio 13-ają eiti į tokius renginius? Ar jie savęs negerbia? Ar jie buki ir tiesiog patys to nesuvokia? Ar vis dėl to prie ruso buvo geriau? Taip išeina, kad nuo raudonųjų nukentėję, toleruojame tą pačia dieną ižūliai organizuojamus rusiškos tematikos renginius, leidžiame visokiems sovietiniams (neminėsiu to žodžio) koncertuoti gedulo dieną ir dar tą pačią dieną Padleckiukas spėja išsišokti, o policija jo nesuima ir dar apsaugo? O vokiečių grupė(kad ir kokia ji bebūtų) sukelia tiek daug pasibaisėjimo, kai ne vokiečiai tiek metų buvo mus okupavę. Man kažkaip su logika silpnai rišasi tokia visų reakcija. Ar čia nereikia nei savigarbos, nei logikos? Tai gal iš karto kitais metais galime pareikšti, kad toleruosime rudos akies fanų klubo maršus Laisvės gynėjų dieną, kas jau yra toleruojama per kovo 11-osios eitynes(kas buvo, tas matė ir žino apie ką aš). Tokiu atveju rimtai galime paklausti – ar tikrai žmonės, kurie anuomet budėjo ir gynė svarbius strateginius objektus, kovojo dėl tokios „tvarkos“ Lietuvoje?

 

Turiu padėkoti antifa.lt už tai, kad mane apšvietė parašydami apie Landserių istoriją. Jeigu ne jie, tai aš greičiausiai ilgai dar nebūčiau žinojęs apie juos nieko daugiau apart to, kad jie yra nacistinė grupė ir kad jų lyderis sėdėjo 3 metus už cenzūrą. Kadangi tai yra mano, kaip fizinio asmens įrašas ir nuomonė, tai pakomentuosiu ir patį koncertą, o kam įdomu, galės sužinoti ar man patiko Landseriai 😀

 

Tai va, po to kai sugrojo „Židinys“, kurio kai kurios dainos man yra idėjiškai artimos, aš mažai buvau priėjęs prie scenos. Nes sąžiningai kalbant, dauguma sunkiojo patriotinio roko dainų man nepatinka, ne dėl dainų žodžių, gal jie ir geri, aš net visų dainų nežinau(matot koks „lievas“ patriotas aš esu), o dėl to, kad tokio žanro vokalas ir per ausis rėžiantys instrumentų garsai manęs nežavi. Vis dėl to, kažko tikėjausi iš Landserių. Bet ko galima buvo tikėtis? Kai aš vokiškai nemoku ir kiek pamenu nebuvau klausęs Landserių dainų. Taigi nieko gero. Galima sakyti, kad visą Landserių pasirodymą aš sėdėjau prie stalo atokiau nuo scenos ir gėriau kakavą.

 

Taigi man ne visai patinka patriotinis rokas, bet tada kokio velnio aš dalyvavau tame koncerte:

1. Ten dalyvavo keli mano draugai ir pažįstami. Tai laiko praleidimas su savais žmonėmis.Taip, suprantu, kad seku paskui bandą, bet jau geriau sekti suprantant tai, negu aklai tai daryti ir be to, juk sakau, tai savaime suprantama yra laiko praleidimo su draugais forma.

2. Ten grojo grupė „Židinys“, kuri, kaip jau minėjau, labiausiai patinka man iš visų trijų grojusių grupių. Be to, visi grupės nariai yra arba draugai arba pažįstami, o savus reikia palaikyti.

3. Nebuvau klausės Landserių ir tikėjausi kažką pamatyti, bet ne, nebuvo nieko kas mane sudomintų.

4. Svarbiausia priežastis. Man buvo pasakyta, kad negalima. Iš tikrųjų tai niekas man tiesiogiai nesakė, kad aš negaliu ten eiti. Bet aš iš anksto žinojau, kokia bus visuomenės nuomonė, kaip į tai reaguos žiniasklaida ir kokių komentarų aš galiu susilaukti iš pažįstamų pusės. Lyg ir turėjo būti, o gal ir buvo, bet aš nepajutau, o gal dar ir bus spaudimas. Kame esmė. Ką kartosi daug kartų, žmonės pradės tuo tikėti. Lygiai tas pats su JAV karu prieš terorizmą, kai pati JAV yra didžiausias teroristas. Taip pat ir čia. Naciai, naciai, naciai. Uždarykit savo žabtus :) Visuomenei yra įvarytas toks baubas, kad netgi savi kartais užsikrečia juo. Dvigubi standartai, pradedant renginiais ne į temą, per Laisvės ginėjų dieną, baigiant marksistinės literatūros skaitymo vakarais ir šiaip radikalių kairiųjų veikla. Tai čia turi būti viskas gerai? O kai viena grupė atvažiavo, tai jau kažkas ne taip? Kodėl ėjau? Jeigu apibendrinus šį punktą, tai iš principo. Kad antifa.lt galėtų eilinį kartą paverkti. Kad nacių fobijomis sergantys mano pažįstami ir ne tik, galėtų sprogti iš pykčio, apsišikti iš baimės ar dar kaip nors neadekvačiai sureaguoti. Kad pasijuokti iš žmonių, kurie tą koncertą priima kaip didžiausią blogį, bet tyli apie kairiuosius radikalus.

 

O užbaigsiu aš šį įrašą dar kartą padėkodamas pogrindiniam susibūrimui antifa, už tai kad paskatino mane dar labiau pasidomėti Landseriais. Neseniai praklausiau vieną jų dainą su angliškų vertimu ir ten yra labai geri žodžiai apibūdinantys tokią situaciją. Daina „White Treason“, o žodžiai joje yra tokie:

Jie draudžia man dainuoti

Ir tuoj uždraus kalbėti,

Mano nuomonė tuoj bus nebe nuomonė, o nusikaltimas.

„Jie tai vadina žodžio laisve“,

Bet aš negaliu sulaikyti savo juoko,

Geriau jau būti nusikaltėliu, negu prisijungti prie šito mėšlo.

 

Nors iš dainos pavadinimo jums gali pasirodyti kitaip, bet perskaitęs žodžius galiu pasakyti, kad joje nėra nieko žeminančio, skatinančio smurtą ar dar ko nors iš tos serijos. Daina puikiai apibūdina dabartinę, perdėto politkorektiškumo politika pasaulyje ir apie rasių maišymąsi. Bet prieš pačias rases aš neturiu nieko prieš. Tarp kitko, Nelsonas Mandela man būtų žymiai idėjiškai artimesnis, negu kokia nors balta imperialistinė apartheido kiaulė. Kadangi ponas Mandela, nežinau koks jis dabar, bet artimesnis vien dėl to fakto, kad buvo laisvės kovotojas, tik kovojo jis už savo tautą ir savam krašte.

 

Tikiuosi jums patiko mano įrašas. Jeigu ne, komentuokite, kad iš protingos kritikos galėčiau pasimokyti, o iš kvailos pasijuokti 😀

 

Rašyk komentarą