Nuorodos

2015 m. lapkričio mėn.
P A T K P Š S
« Sau   Vas »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Kategorijos

Nesimelskime už Paryžių: Vaistai mazochizmu sergančiai Europos civilizacijai.

profilioIroniškas sutapimas, tačiau būtent tą dieną, kai pradėjome švęsti keturioliktą LTJS gimtadienį, Paryžiuje įvyko pusantro šimto gyvybių nusinešęs teroro aktas, kurį įvykdė ne etniniai senojo žemyno gyventojai. Jeigu kas nesupratote, tai čia yra aliuzija į keturiolika žodžių, lietuviškai skambančių taip: „Mes privalome užtikrinti mūsų žmonių egzistenciją ir baltųjų vaikų ateitį“.

______________________________
Nenorėčiau būti sutapatintas su kultūriniais marksistais, kurie avtirai niekina ir siekia dar labiau išniekinti krikščionybę bei jos simbolius, su tais, kurie naudoja agresyvią religinio ateizmo retoriką, tačiau turiu pranešti, jog prisimeldėme užtektinai. Durniaus balsas į dangų neina, dabar yra laikas kovoti!

Vartykit kaip norit, tačiau krikščionybė akivaizdžiai pralaimi islamui.

Kai kurių bažnyčios atstovų ir šiaip tikinčiųjų skystaklyniškumas, taip vadinamųjų „radikalų“, kuriems, beje, esu priskiriamas ir aš, baidymasis bei jų pačių nenorėjimas būti sutapatintais su tais „radikalais“ jau seniai privedė mus prie to, kad kultūrinai marksistai ir toliau šildo savo užpakalius patogiose kėdėse, sėkmingai prastūminėdami Europos etninę sudėtį naikinančią politiką. Aš matau, kaip jų „civilizuotas kultūringumas“ gina ir saugo ne tik jų pačių religijos garbę, tačiau ir nekaltas „taikos religijos“ terorizmo aukas. Regint šį fantasmagorišką vaizdą iš šalies, manyje tūnantis socialinis darvinistas ploja katučių ir šypsosi, nustatęs sarkastišką miną. Kitais atvejais mane paprasčiausiai pykina…

Ko iš tikrųjų reikėtų melsti Dievo.

O jeigu kažko ir reikėtų melsti iš Dievo, tai tik to, kad tarp žuvusiųjų nebūtų buvę nei vieno prieš imigraciją pasisakiusio prancūzo. Kaip tik atvirkščiai, reikėtų pasimelsti už tai, jog visi iki vieno žuvusieji būtų buvę kultūriniai marksistai, kurie ir rėmė sprogtukų imigraciją į senąjį žemyną. Kodėl? Nes taip būtų sąžininga. Tie, kurie atnešė šias nelaimes į Europą, ir turėtų už jas kentėti. Žinau, kad praeities jau nepakeisi, tačiau vis tiek pasimelskime, juk Dievas yra visagalis, maža ką.

Papildomas šimtas su puse žuvusiųjų neišgydė smegenų ligos.

Nors „taikos religijos“ ir sprogtukų aukų skaičius pasipildė daugiau nei šimtu vienetų, oficiali Lietuvos valdžios pozicija ir tautos mazochistų frontas net nesuabejojo savo teisingumu. Kultūrinių marksistų kūrybingumas pateisinant savo smegenų ligą („ideologiją“) tiesiog nustebino. Pasak viešosios informacijos vadybininko Virginijaus Savukyno, dabar ir dešinieji čia kažkuo kalti. Kaip teisingai pastebėjo tinklaraštininkas Zeppelinus, ekonominių migrantų priėmimą palaikančiuosius galima apibūdinti taip paprastai:

„Tai kas vyksta Europoje yra 100% jų ideologijos ir praktikos realizavimo vaisius.

O kuomet tie liberalų ir leftistų godotini multikultūriniai migrantai ir šviežiai įsileisti „pabėgėliai“ pradeda žudyti šimtus Europos gyventojų tiesiog miestų gatvėse, mūsų liberalaus mąstymo atstovai vietoje to, kad persiplėštu marškinius ant krūtinės, pasibarstytų galvą peleninės turiniu bei klūpėdami ant kelių su ašaromis akyse maldautų europiečių atleidimo už tai, ką pridirbo – jie turi įžūlumo nutaisyti kiaulės akis ir postringauti apie kažkokį „dešiniųjų radikalų ir islamistų bendrą fundamentalizmą“?

Neįtikėtinas akiplėšiškumas. Tiesiog kūdikiškas.

– Kas kakų viduryje kambario pridarė, a?
– Cia ne as. Cia Kalsonas buvo atskrides. Cia jis…“ – https://www.facebook.com/blogeris.zeppelinus/posts/928772900544534

Tam, kad pateisintų savo poziciją, Vidaus reikalų ministras Saulius Skverelis net pradėjo tikėti sąmokslo teorijomis: „Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis sako kol kas netikintis, kad vienas iš Paryžiuje išpuolį surengusių teroristų buvo siras. Pasak jo, Sirijos pasas šalia teroristo galėjo būti numestas ir tyčia – siekiant priversti europiečius suabejoti dėl pabėgėlių priėmimo.“ – http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/saulius-skvernelis-netiki-kad-vienas-is-teroristu-siras-56-541887

Nuo ministro neatsilieka ir Valstybės saugumo departamento vadovas, kuris ragina nežiūrėti į kiekvieną „pabėgėlį“ kaip į potencialų teroristą. – http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vsd-vadovas-darius-jauniskis-neziurekime-i-kiekviena-pabegeli-kaip-i-potencialu-terorista-56-542259 Stebint tokius pasisakymus, kyla klausimas: Kam Lietuvai reikalingas VSD, šokinėjimui pagal valdžios dūdelę ar šalies ir jos piliečių apsaugai? Jeigu vis dėlto apsaugai, tai gal tada reikėtų apsieiti be pamyžčiojimų, kuriais siekiama neužgauti kažkieno jausmų. Juk puikiai žinoma, kad bent du teroristai, penktadienį žudę prancūzus, į Paryžių atkeliavo kaip pabėgėliai. Reikėtų suvesti skaičius ir nustatyti arabų, susisprogdinusių arba sugautų teroristų gretose, procentą. Nors manau, jog atsakymas ir taip aiškus, o pats tyrimas vargu ar išgydytų smegenų ligą. – http://www.delfi.lt/news/daily/world/bent-du-teroro-atakose-paryziuje-dalyvave-uzpuolikai-registravosi-pabegeliais.d?id=69575412

„Moralinė atsakomybė“

Mūsų vienintelė moralinė atsakomybė šiuo metu turi būti, visų pirma, dėl ekonominio sunkmečio išvykusių lietuvių sugrąžinimas į tėvynę ir jų apsauga nuo, dabartinės valdžios į Lietuvą atgabentų, sprogtukų. Pirmiausia reikia galvoti apie savus, daugiau nereikia ir negali būti jokių diskusijų, taškas.

Vaistai

Na ir pabaigai norėtųsi pasakyti, jog rašyti šį straipsnį buvo nelengva, kadangi mūsų liberastinėje santvarkoje egzistuoja žodžio bei minties laisvę varžantys įstatymai ir represijos, todėl labai atsargiai teko parinkti kai kuriuos terminus. Europa serga, o Lietuva serga kartu su ja ir vienintelis vaistas nuo šios ligos yra drąsa. Mes turime ne tik nebijoti to, kas mes esame ir ką galvojame, bet ir išreikšti tai viešai – savo žodžiais ir veiksmais. Viešai iškeltas transparantas ar ženkliukai, kuriuos jūs drąsiai nešiotumėte ant savo drabužių, būtų puiki pradžia. Skaitant komentarus internete matyti, kad absoliuti dauguma Lietuvos piliečių pasisako prieš priverstines kvotas, tai laikas būtų transformuoti tas mintis į veiksmus, o ne laukti, kol problemų sprendimas nukris iš dangaus?! Galų gale nepradėsiu elgtis kaip absoliučiai kiekvienas politikas ir nesakysiu, kad balsuotumėte už tautininkus, tačiau mažiausiai ką jūs galite padaryti – tai nebalsuoti ir neremti tų partijų ir tų žmonių, kurie siekia sunaikinti dabartinę Lietuvos etninę sudėtį. Tai yra oficiali socialdemokratų bei liberalų pozicija, tačiau kultūrinių marksistų yra ir pas „konservatorius“, ir netgi pas Puteikį. Lietuvos ateitis yra kiekvieno tautiečio rankose – arba mes išliksime homogeniška visuomene, arba mes tapsime antra Afrika, arba mūsų artimieji bus saugūs, arba ir pas mus įvyks „Paryžiaus skerdynės“.

– Mindaugas Sidaravičius

Rašyk komentarą